درک اینکه چقدر هزینه زندگی در شهرها و استان های خاص نسبت به میانگین و درآمد متوسط ​​در آن شهرها و استان ها برای شما هزینه دارد، هنگام تصمیم گیری در مورد محل اقامت بسیار مهم است.

حداقل هزینه زندگی در سراسر کانادا

با تورم فعلی، هزینه زندگی در کانادا در حال افزایش است.

درک اینکه چقدر هزینه زندگی در شهرها و استان های خاص نسبت به میانگین و درآمد متوسط ​​در آن شهرها و استان ها برای شما هزینه دارد، هنگام تصمیم گیری در مورد محل اقامت بسیار مهم است.

از آنجایی که هزینه زندگی ممکن است ارزش خالص افراد را در طول زمان تغییر دهد، بسیار مهم است که بفهمیم هزینه زندگی در یک منطقه خاص نسبت به میزان تولید در آن منطقه چقدر است.

اگر سوالی داشتید میتوانید با مشاوران ما در خصوص تور کانادا تماس بگیرید.

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۶۹۷۰۸۰

آژانس توریستی قصران گشت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در حوزه تور کاناداویزای کانادا – تمدید پاسپورت کانادا و هزاران خدمات دیگر در حوزه گردشگری به شما مردم شریف ایران است .

 

اگر هزینه زندگی بالا باشد، فرد نمی تواند به همان اندازه پول پس انداز کند و در نتیجه رشد دارایی خالص کاهش می یابد.

هزینه زندگی شما ممکن است شامل نیازهای اساسی زیر باشد:

تامین مسکن برای غذا و خواربار حمل و نقل مراقبت از کودکان هزینه مسکن شامل اجاره، برق و خدمات ارتباطی است که همه آنها برحسب استان متفاوت است.

نوع اقامتگاهی که اجاره می کنید نیز بر روند اجاره تأثیر می گذارد. انواع خانه های تحت پوشش در این مقاله مورد بحث قرار دادیم:

آپارتمان های یک خوابه ساخته شده برای یک نفر

آپارتمان ۲ خوابه در نظر گرفته شده برای دو نفر آپارتمان

سه خوابه برای یک خانواده سه یا چهار نفره در نظر گرفته شده است.

خانه های جداگانه یک خانواده برای چهار نفر یا بیشتر. خانواده، از جمله غذاهای خریداری شده از رستوران ها.

از آنجایی که قیمت بنزین و حق بیمه بین استان ها بیشترین تفاوت را دارد، این بخش قیمت بنزین و نرخ بیمه هر شهر و همچنین هزینه نگهداری را پوشش می دهد.

هزینه مراقبت از کودک شامل مراقبت از نوزادان ۰ تا ۲ ساله، کودکان نوپا ۲ تا ۳ ساله و کودکان پیش دبستانی ۳ تا ۴ ساله می شود.

این مقاله به شما کمک می‌کند تا تعیین کنید که این هزینه‌ها در برخی از پرجمعیت‌ترین شهرهای کانادا چه چیزی ممکن است برای شما به همراه داشته باشد.

یک مشاوره رایگان با یک متخصص میتواند به بیشتر سوالات شما پاسخ بدهد.

 

 هزینه زندگی در انتاریو

انتاریو انتاریو، بزرگ‌ترین استان کانادا با بیش از ۱۴٫۷ میلیون نفر، یکی از گران‌ترین استان‌ها از نظر هزینه است. GTA)، جایی که ۴۸ درصد از مردم انتاریا در آن ساکن هستند.

خوشبختانه، نرخ های پایین وام مسکن فعلی به صاحبان خانه های انتاریو اجازه می دهد از کاهش پرداخت بهره بهره مند شوند.

در چند سال آینده، پیش‌بینی می‌شود که نرخ وام مسکن افزایش یابد، که احتمالاً هزینه زندگی را برای بسیاری از انتاریایی‌ها افزایش می‌دهد.

با این حال، از آنجایی که قیمت ماهانه این استان برای غذا، برق و خدمات ارتباطی با میانگین کشوری به ترتیب ۳۹۸، ۱۰۴ و ۱۶۹ دلار قابل مقایسه است، این استان می‌تواند تا حدودی اجاره‌های آسمانی خود را با هزینه‌های مقرون به صرفه‌تر جبران کند.

هزینه های زندگی در تورنتو به عنوان محل چندین دفتر مرکزی کانادا و موقعیت های اداری با درآمد خوب، تورنتو نیز یکی از پرهزینه ترین شهرهای کانادا است.

دو نفر

خانواده تک فرزندی

هزینه های مسکن خانواده دو فرزند:

۱۶۸۰٫۰۰ دلار در اجاره و برق

تلفن و اینترنت: ۱۰۴٫۰۰ دلار

هزینه های زندگی مرتبط با مسکن بسته به اندازه ملک، میانگین نرخ اجاره در تورنتو به شرح زیر است:

۱,۲۱۷ دلار برای یک آپارتمان یک خوابه

۱,۶۸۰ دلار در ماه برای یک آپارتمان دو خوابه

۱,۹۱۸ دلار برای یک آپارتمان سه خوابه

به طور قابل توجهی کمتر از ۳,۵۴۲ دلار برای یک خانه مجزای یک خانواده است.

خدمات عمومی مانند برق و خدمات ارتباطی معمولاً شامل نمی شود.

بر اساس تجزیه و تحلیل موسسه CD Howe از نرخ ها،

میانگین هزینه ماهانه برای تورنتو برق ۱۰۴ دلار است.

طبق گزارش CRTC، متوسط ​​هزینه ماهانه خدمات مخابراتی شامل تلویزیون، تلفن و اینترنت در انتاریو در پایان سال ۲۰۱۹، ۱۶۹ دلار بوده است.

مجموع هزینه ماهانه اقامت برای یک نفر در یک آپارتمان به سبک لیسانس حدود ۱۴۹۰ دلار خواهد بود.

اگر قصد تشکیل خانواده در تورنتو را دارید، از قبل برنامه ریزی کنید، جایی که قیمت اجاره خانه های یک خانواده بالاترین در کل کانادا است.

اجاره ماهانه خانه های تک خانواده در سال ۲۰۲۲ به طوری که ونکوور ۹۵۲ دلار در ماه گران تر از تورنتو، منطقه ای با نزدیک ترین اجاره بها است.

در منطقه تورنتو بزرگ، داشتن ماشین ممکن است عملی ترین وسیله برای رفت و آمد باشد.

نرخ های بیمه انتاریو با حدود ۱۲۵ دلار در ماه، یکی از پرهزینه ترین ها در کانادا است.

با ۲ دلار در لیتر و میانگین تعداد کیلومترهای پیموده شده توسط کانادایی ها در ماه (۱۳۸۴ کیلومتر)، این برای شما ۲۸۰ دلار در ماه هزینه دارد.

طبق محاسبه‌گر هزینه‌های رانندگی CAA، هزینه ماهانه بنزین، نگهداری و بیمه یک وسیله نقلیه در انتاریو ۵۷۸ دلار است.

با توجه به ماشین حساب سبد غذایی مغذی تورنتو، میانگین هزینه ماهانه خرید غذا در این شهر از ۲۶۰ دلار برای یک زن بالغ تا ۳۴۰ دلار برای یک مرد بالغ جوان متغیر است.

با این حال، به سختی این تصویر کامل است، به خصوص در شهری که همیشه در حرکت است.

هزینه معمول وعده های غذایی می تواند از بیش از ۱۰ دلار برای ناهار تا بیش از ۲۵ دلار برای غذای بیرون بری یا یک شام ارزان متغیر باشد.

در مقایسه، میانگین هزینه ماهانه غذا به استثنای رستوران های سراسر انتاریو ۲۵۳ دلار برای هر نفر بود، که نشان می دهد هزینه غذا در تورنتو تا حدودی بالاتر است.

 

در انتاریو، متوسط ​​هزینه ماهیانه غذا برای هر خانواده ۳۹۸ دلار بود که هم شامل غذاهای خانگی و هم غذاهای رستوران می‌شد.

آخرین هزینه مهم مهد کودک است. طبق نظرسنجی مرکز کانادایی سیاست‌های جایگزین، متوسط ​​هزینه ماهانه مراقبت از کودک در تورنتو در میان بالاترین‌ها در کانادا است.

۱,۸۶۰ دلار برای مراقبت از کودک ۱,۵۷۸ دلار برای مراقبت از کودک نوپا ۱,۲۵۰ دلار برای مهدکودک

اگر قصد دارید در تورنتو خانواده بزرگ کنید، به دلیل هزینه های بیشتر مهدکودک، خانه بزرگتر، غذای اضافی و قبض های جانبی، باید وضعیت مالی خود را تنظیم کنید.

 

هزینه های زندگی در اتاوا

دو نفر

خانواده تک فرزندی

اجاره ماهانه ۱۰۶۱ دلار برای یک واحد

اجاره ماهانه یک آپارتمان ۲ خوابه ۱۵۴۷ دلار است.

۱۷۷۹ دلار در ماه برای یک آپارتمان سه خوابه

در مقایسه با ۳۰۰۴ دلار در ماه برای یک خانه تک خانواده با قیمت های اجاره بسیار ارزان تر از تورنتو است.

 

می توان سالانه هزاران دلار پس انداز کرد. با احتساب هزینه برق و خدمات ارتباطی، هزینه واقعی ماهانه زندگی یک نفر در یک آپارتمان حدود ۱۳۱۴ دلار است.

اگرچه سیستم حمل و نقل عمومی اتاوا نسبت به تورنتو گسترده تر است، اما کارت سیستم حمل و نقل عمومی ماهیانه بزرگسالان ۱۲۵٫۵۰ دلار در ماه هزینه دارد.

اگر رانندگی را انتخاب می کنید، که به ویژه در صورت رفت و آمد از حومه شهر یا گاتینو، کبک، که هزینه بسیار کمتری دارد، سودمند است، می توانید انتظار داشته باشید که هزینه های بنزین و بیمه با هزینه های تورنتو قابل مقایسه باشد.

با توجه به اینکه اتاوا تا حدودی هزینه زندگی کمتری نسبت به تورنتو دارد، هزینه های غذا به احتمال زیاد نزدیک به میانگین استانی است.

آمار کانادا مشخص کرد که یک خانواده معمولی ۲ نفره، ۸۶۸ دلار در ماه برای غذا، از جمله صرف غذا در بیرون، هزینه می کند که معادل ۳۶۴ دلار برای هر نفر در ماه است.

از نظر هزینه های ماهانه مهدکودک، اتاوا نسبت به تورنتو هزینه کمتری دارد.

۹۹۸ دلار برای مراقبت از نوزاد

۱۱۴۰ دلار برای مراقبت از کودکان نوپا

۱۰۱۸ دلار برای مهدکودک

چون هزینه ها بسیار کمتر از میانگین دستمزد است، ماندن در خانه به عنوان والدین کمتر ضروری می شود.

با توجه به نزدیکی اتاوا به گاتینو، که دارای یارانه مراقبت از کودکان توسط دولت کبک است، افرادی که بودجه کمی دارند می‌توانند در گاتینو زندگی کنند و به اتاوا رفت و آمد کنند.

این امر به ویژه برای خانواده‌هایی با چند فرزند خردسال مفید خواهد بود، زیرا هزینه مراقبت از کودکان در Gatineau برای هر کودک ۱۸۱ دلار است، به این معنی که می‌توانید سالانه هزاران دلار پس‌انداز کنید.