امروز در برخی شهر‌ها و دانشگاه‌های کشور تجمعات پراکنده‌ای برگزار شد. وضعیت برخی شهر‌های کردنشین از جمله مهاباد، دیواندره، پاوه و پیرانشهر ملتهب گزارش شده است.
به گزارش پایگاه خبری مردمی ها ،  دیروز در برخی شهر‌ها و دانشگاه‌های کشور تجمعات پراکنده‌ای برگزار شد.
تجمعاتی نیز در برخی دانشگاه‌های کشور از جمله تهران، اصفهان، کردستان، تبریز، شیراز، بابل و کرمانشاه برگزار شد. در این تجمعات برخی دانشجویان بازداشت شده‌اند.
در برخی شهر‌های کشور هم مراسم تشییع، خاکسپاری و سوگواری شهدا و کشته‌شدگان ناآرامی‌های اخیر برگزار شد.
مراسم شهدای بسیجی در مشهد و شیراز با حضور جمعی از مردم برگزار شد.
وضعیت برخی شهر‌های کردنشین از جمله مهاباد، دیواندره، پاوه و پیرانشهر هم ملتهب گزارش شده است. در این شهر‌ها درگیری‌هایی بین تجمع کنندگان و نیرو‌های امنیتی رخ داده است. در ویدئوهایی که از وضعیت این شهرها منتشر شده است، صدای تیراندازی به وضوح شنیده می شود. رسانه های خارج از کشور اخبار بسیار منفی از وضعیت این شهرها منتشر کرده اند با این حال مسئولان تاکنون در این خصوص اظهارنظری نکرده اند.
خبرگزاری فارس نوشته است که در شهر دیواندره دو نفر کشته شده اند.
همچنین در شهر مورموری ایلام نیز درگیری‌هایی رخ داد و برخی ساختمان‌ها و ادارات دولتی را آتش زده‌اند. براساس اعلام مسئولان، با اعزام نیروهای امنیتی به منطقه، وضعیت این شهر آرام شده است.
مراسم خاکسپاری حمیدرضا روحی که در ناآرامی‌های دیروز تهران کشته شد نیز در بهشت زهرا تهران برگزار شد.
همچنین مراسم خاکسپاری سجاد قائمی نیز در شیراز با حضور جمعی از مردم برگزار شد. در این مراسم درگیری‌هایی به وجود آمد. مسئولان گفته‌اند که سجاد قائمی از معترضان نبوده است اما در ناآرامی‌های شیراز کشته شد.
ایرانیان مقیم خارج از کشور نیز در برخی شهر‌ها از جمله پاریس، هامبورگ، مالمو و گوتنبرگ سوئد، دوبلین ایرلند، لاهه هلند و … تجمعاتی برگزار کرده اند.
در جریان ناآرامی‌های بعد از مرگ تلخ مهسا امینی تاکنون صدها نفر کشته و زخمی شده‌اند. همچنین تاکنون هزاران نفر بازداشت شده‌اند. مسئولان هنوز آماری رسمی در این خصوص ارائه نکرده‌اند. با این حال در ناآرامی روزهای اخیر میزان خشونت‌ها افزایش یافته و بسیاری نگران پیامدهای تشدید این درگیری و خشونت‌ها هستند.