روزنامه جمهوری اسلامی از گرانی‌ها و افزایش قیمت در بازارها انتقاد کرد و نوشت اینها نشان ناتوانی دولت در اداره کشور است.
به گزارش پایگاه خبری مردمی ها ،روزنامه جمهوری اسلامی از گرانی‌ها و افزایش قیمت در بازارها انتقاد کرد و نوشت اینها نشان ناتوانی دولت در اداره کشور است.
به نوشته جمهوری اسلامی، این هفته فشار گرانی و لجام‌ گسیختگی تورم باز هم ادامه داشت، گویی که دولت هیچ اهرم کنترلی در اختیار نداشته و یا اینکه ترجیح می‌دهد برای اداره کشور از جیب مردم برداشت کند ولی ناگفته پیداست که ادامه این روش، چیزی جز از هم پاشیدگی اجتماعی به دنبال ندارد.
این روزنامه نوشت: اینکه در یک هفته قیمت مسکن، ارز، سکه و خودرو به گونه‌ای شوک‌آور افزایش یابد، نشانه چیزی جز ناتوانی مدیران دولتی در اداره کشور نیست. اینکه خودرو، طلا و ارز ترمز بریده باشند و سکه در مرز ۱۹ میلیون، دلار هم ۳۸ هزار تومان و یا بی‌کیفیت‌ترین و ارزان‌ترین خودروی داخلی هم از جهشی ۳۰ میلیون تومانی در عرض یک هفته برخوردار شده باشد، نه تنها با هیچیک از وعده‌ها و چشم اندازی‌های دولت سیزدهم سازگاری ندارد بلکه زمینه مستعدکننده‌ای را برای ناآرامی‌های اجتماعی فراهم می‌آورد. لذا مدیران کشور باید فکر عاجلی برای بهبود اوضاع اقتصادی، اجتماعی و بین‌المللی بیندیشند و نگذارند مردم بیش از این تحت فشار قرار بگیرند.