تکنیک هایی که مرتبط با تاتو ابرو هستند در چند ساله گذشته به شدت شناخته و محبوب شده اند، زیرا امروزه تاتو ابرو به روشی کاملا ایمن انجام می شود و نتیجه نهایی که شاهد آن خواهید بود کاملا طبیعی و نچرال می باشد.

انواع تکنیک های تاتو ابرو

تکنیک هایی که مرتبط با تاتو ابرو هستند در چند ساله گذشته به شدت شناخته و محبوب شده اند، زیرا امروزه تاتو ابرو به روشی کاملا ایمن انجام می شود و نتیجه نهایی که شاهد آن خواهید بود کاملا طبیعی و نچرال می باشد. تاتو ابرو تکنیک های متفاوتی اعم از هاشور، قاب و سایه، میکروپیگمنتیشن، فیبروز و میکروبلیدینگ دارد.

هر یک از این تکنیک های با توجه به مدلی که برای شبیه سازی تارهای ابرو انتخاب می شود در دسته فشن بروز، بریزی بروز و غیره قرار میگیرند. در نتیجه انواع هاشور ابرو و انواع تیکنیک های دیگر با توجه به نحوه اجرا و شبیه سازی تارهای ابرو بستگی دارد. برای مقایسه تکنیک ها می توانید نمونه کارهای مراکز مریم حمزه ای را مشاهده نمایید یا با مسترهای حرفه ای این مرکز تخصصی صحبت نمایید.

انجام تکنیک های تاتو ابرو بستگی به سلیقه و نظر شخصی بانوان دارد. برخی از بانوان تکنیک هایی چون فیبروز، هاشور، میکرو ابرو و میکروپیگمنتیشن که نتیجه طبیعی و نچرالی دارند را انتخاب می کنند اما برخی از بانوان خواستار ابروهایی با کادر زیبا هستند که در این صورت انتخاب قاب و سایه ابرو بهترین گزینه می باشد. البتته تکنیک قاب و سایه ابرو به روش مدرن انجام می شود و شاهد یکدست شدن رنگ ابرو نخواهید بود.

ماندگاری تکنیک های تاتو ابرو

یکی از مباحث بسیار پربحث در زمینه تاتو ابرو، میزان ماندگاری نتیجه نهایی می شود. به دلیل تزریق رنگ تتو به زیر پوست ابرو، تمامی تکنیک های تاتو بین ۱ الی ۵ سال ماندگاری دارند اما ماندگاری نتیجه نهایی به نکته های مهمی در بستگی دارد. اولین نکته برای افزایش ماندگاری رنگ تاتو ابرو، مراقبت و عدم دستکاری ابرو می باشد. زمانی که کار مستر به پایان میرسد نباید به ابرو خود دست بزنید، همچنین باید تمام نکات مراقبتی که ذکر می شود را به طور کامل انجام دهید.

یکی دیگر از نکات مهم برای ماندگاری نتیجه نهایی ابرو، خیس نشدن ابرو تا یک هفته میباشد. هرچند مدت زمان ذکر شده با توجه به نوع پوست مشتری می تواند افزایش یا کاهش یابد. به همین دلیل حتما درباره نکات مراقبتی با مستر یا تتوکار صحبت کنید. همچنین برای افزایش ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو یا تکنیک های دیگر تاتو ابرو باید راس موعد مقرر برای جلسات ترمیم اولیه مراجعه کنید. به طور معمول دو جلسه ترمیم اولیه برای تثبیت رنگ ابرو نیاز است که زمان جلسات ترمیم با توجه به میزان رنگ پذیری پوست مشتری تعیین می شود ولی به طور معمول فاصله جلسات ترمیم بین ۳۰ الی ۶۰ روز می باشد.

مزایای تاتو ابرو

تاتو ابرو علاوه بر مزایایی چون افزایش زیبایی چهره، زیباتر شدن فرم ابرو و اصلاح نواقص ابرو دارای مزایایی چون افزایش اعتماد به نفس نیز می باشد. همچنین پس از تاتو ابرو دیگر نیازی به لوازم آرایشی چون سایه ابرو، مداد ابرو، لیفت دهنده ابرو و غیره نخواهید داشت. در نتیجه اگر نسبت به انجام تتو ابرو شک و تردید دارید، بهتر است با یک مستر حرفه ای مشاوره داشته باشید و تمامی سوالات خود را ذکر کنید تا بدون هیچگونه نگرانی و ابهامی روند تاتو ابرو شما انجام شود.

برخی از بانوان زمان سالن زیبایی و تخصصی فاکتورهایی چون قیمت را اولویت قرار می دهند و به مراکزی مراجعه می کنند که قیمت بسیار ارزانی دارند، اما در نظر داشته باشید قیمت فیبروز ابرو و تکنیک های دیگر با توجه به فاکتورهایی چون نوع رنگ، برند زنگ، نوع دستگاه، نحوه انجام تاتو، تجهیزات سالن و غیره تعیین می شوند، به همین دلیل ارزان بودن قیمت می تواند نشان دهنده بی کیفیت بودن رنگ یا موارد دیگر باشد. بهترین کار این است که قیمت را با توجه به کیفیت و میزان رضایت مشتریان مرکز تخصصی مقایسه کنید و سپس تصمیم بگیرید.