سلام، امروز میخواستم یکی از تجربه های شیرینمو‌ در مورد یکی از شرکت های خدماتی باهاتون به اشتراک بگذارم. من و همسرم هر دو شاغل هستیم و تایم خیلی زیادی رو داخل منزل نیستیم. یه روز که خسته از سر کار برگشتم متوجه یه چیز غیر عادی تو آشپزخونه شدم، بلافاصله وارد آشپزخونه شدم و […]

سلام، امروز میخواستم یکی از تجربه های شیرینمو‌ در مورد یکی از شرکت های خدماتی باهاتون به اشتراک بگذارم.

من و همسرم هر دو شاغل هستیم و تایم خیلی زیادی رو داخل منزل نیستیم. یه روز که خسته از سر کار برگشتم متوجه یه چیز غیر عادی تو آشپزخونه شدم، بلافاصله وارد آشپزخونه شدم و دیدم کف آشپزخونه پر از آبه آبی است که از سمت یخچال فریزر اومده.

اول سریعا یخچال رو از برق کشیدم و بعد در یخچال فریزر رو که باز کردم دیدم تمام وسایل داخلش آب شده و بعضی از گوشت و مرغا که هنوز کامل آب نشده بودن هم در حال آب شدن بودن و این خیلی منو نگران میکرد. یعنی تو این تقریبا ۱۰ ساعتی که ما خونه نبودیم این اتفاقا افتاده بود.

یک تجربه شیرین از شرکت خدماتی

نمیدونستم برای تعمیرات باید چیکار کنم؟ با کجا تماس بگیرم؟

سریعا سمت گوشیم رفتم و داخل گوگل سرچ کردم تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ اولین لینکی که اومد رو باز کردم که سایت آی پی امداد بود سریعا با شماره ۵ رقمی “۰۲۱۵۸۹۴۱” که داخل سایت بود تماس گرفتم و خیلی سریع خانم‌اپراتور با لحن خیلی محترمانه و صمیمی درخواست من رو برای تعمیر ثبت کرد و با صحبتاشون کاملا نگرانیه منو در مورد تعمیرات برطرف کردن.

نمیدونستم برای تعمیرات باید چیکار کنم؟ با کجا تماس بگیرم؟

نگرانیم برطرف شد

بلافاصله بعد از پایان تماسم لینکی رو برای شماره موبایل من ارسال کردن که اون لینک پنل من بود برای ارتباط با تکنسین و همه مواردی که به تعمیرات مربوط میشه.

من داخل اون پنل که برای من ارسال شده بود همه چی رو رصد میکردم و این برای من که وقت زیادی برای انجام این جور کارها ندارم خیلی با ارزش بود.

داخل اون پنل مشخصات تکنسین رو مشاهده میکردم تا اینکه خود تکنسین با من تماس گرفت و برای تنظیم قرار،زمان رو فیکس کردیم.

سر ساعتی که قرار بود تشریف بیارن اومدن و به نحو احسن کار تعمیرات یخچال فریزر من رو انجام دادند و وقتی درخواست فاکتور کردم گفتند که داخل پنلتون هستش و همه مراحل انجام شد و بعد از رفتنشون هم من داخل همون پنل کار امتیاز دهی هم انجام دادم

فقط خواستم این تجربه شیرین و رضایت بخشمو از شرکت خوب و محترم آی پی امداد با شما به اشتراک بگذارم.

برای انتخاب شرکت خدماتی به چه مواردی توجه کردم؟

درسته که من استرس داشتم و نگران تمامی مسائل؛ مثل: هزینه تعمیرات، انتخاب تمیرکار مجرب و متعهد و … بودم. اما در نگاه اول وقتیکه وارد سایت آی پی امداد شدم متوجه حرفه ای بودن این شرکت شدم. هم مجوزهاشونو چک کردم و هم نظرات کاربران و هم خود سایتو.

میخوام بهتون بگم که اگه استرس هم دارید و نگرانید که قرار چه اتفاقی برای شما بیوفته، در کنار تمام این استرس ها به موارد مهمی هم برای انتخاب دقت کنید.

من موقعی متوجه انتخاب درست خودم شدم که با شماره آی پی امداد تماس گرفتم و با برخورد خوب اوپراتور و پیگیری های تیم کارمندی تا انجام خدمات مواجه شدم و هر لحظه که میگذشت اعتماد من بیشتر و خیالم راحت تر میشد.