استاندار اصفهان َ‌گفت: انفجاری در یکی از مراکز نظامی رخ داده که خوشبختانه تلفات جانی نداشته است.
به گزارش پایگاه خبری مردمی ها، ساعتی پیش صدای انفجار شدیدی در محدوده خیابان امام خمینی اصفهان به گوش رسید.
تایید صداهای ناهنجار در اصفهان
منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با تایید صداهای ناهنجار در خیابان امام خمینی اصفهان گفت:‌ علت وقوع این صداها در دست بررسی است.
وی با بیان اینکه بنا بر اعلام شهروندان به یگان ‌ای امدادی صداهای ناهنجاری طی سه الی چهار مرحله در محدوده امام خمینی شنیده شده است، اظهار داشت:‌ بررسی علت وقوع این صداها در دستور کار قرار گرفته است و به زودی اعلام خواهد شد.
‌انفجار در یکی از مراکز نظامی
استاندار اصفهان در این زمینه گفت: انفجاری در یکی از مراکز نظامی رخ داده که خوشبختانه تلفات جانی نداشته است.
وی ادامه داد: علل و عوامل و همچنین بررسی میزان خسارت وار‌ده در دست بررسی است.
بررسی علت ‌انفجار در مهمات‌سازی
معاون سیاسی امنیتی استاندار اصفهان نیز با تایید انفجار در یکی از مراکز مهمات‌سازی وزارت دفاع گفت: این حادثه تلفات جانی نداشته است.
محمدرضا جان نثاری ‌گفت: خسارات وارده و علل این حادثه در دست بررسی است.
وزارت دفاع: حمله ناموفق با ۳ ریزپرنده
روابط عمومی وزارت دفاع با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛ شامگاه هشتم بهمن ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۳:۳۰ حمله ناموفق با استفاده از ریزپرنده به یکی از مجتمع‌های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش بینی ها و تمهیدات پدافندی صورت گرفته یکی از آنها مورد اصابت پدافند هوایی مجتمع و دو فروند دیگر آنها در تله های پدافندی گرفتار و منفجر شدند.
در ادامه اطلاعیه آمده است: خوشبختانه این تهاجم ناموفق تلفات جانی نداشته و آسیب جزیی به سقف کارگاه وارد نموده که به فضل الهی خللی در تجهیزات و ماموریت های مجموعه ایجاد نکرده است.
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به ملت شریف ایران اسلامی اطمینان می دهد اقدام برای تولید قدرت ، اقتدار و امنیت را با شتاب و جدیت ادامه خواهد داد و این اقدامات کورکورانه تاثیری در تداوم مسیر پیشرفت کشور نخواهد داشت؛ ان شاء الله