حسین قدیانی وبلاگنویس اصولگرا نوشت: ما دو ایران داریم؛ ایرانِ مسئولین و ایرانِ مردم. در ایران مسئولین، سرعت حرکت قطار پیشرفت کشور آن‌قدر زیاد است که حتی حق حسادت را هم برای دیگر کشورها محفوظ می‌دارد.

به گزارش پایگاه خبری مردمی ها، حسین قدیانی وبلاگنویس اصولگرا نوشت: ما دو ایران داریم؛ ایرانِ مسئولین و ایرانِ مردم. در ایران مسئولین، سرعت حرکت قطار پیشرفت کشور آن‌قدر زیاد است که حتی حق حسادت را هم برای دیگر کشورها محفوظ می‌دارد.در ایران مسئولین، ارزش پول ملی فقط کمی پایین است که آن را هم محسن رضایی قول داده درست کند. در ایران مسئولین، گرانی هست ولی هرگز کمرشکن نیست. در ایران مسئولین، تورم نه که نباشد؛ هست اما آزاردهنده نیست. در ایران مسئولین، سالی یک میلیون مسکن ساخته می‌شود و هر دوازده ماه، یک میلیون شغل ایجاد می‌شود.
در ایران مسئولین، مشکل رهن و معضل اجاره هرگز آن‌قدری نیست که مستأجرها را مجبور به حاشیه‌نشینی کند. در ایران مسئولین، افزایش لحظه به لحظه‌ی قیمت سکه ابداً موضوع حادی نیست. در ایران مسئولین، نرخ دلار برای خودش دارد بالا می‌رود.
در ایران مسئولین، انرژی هسته‌ای همان نعمتی است که هیچ وقت نمی‌گذارد ما در زمینه‌ی برق و گاز دچار کم‌بود شویم. در ایران مسئولین، نقصی هم اگر هست، یا تقصیر بدحجاب‌های فلان‌فلان‌شده‌ی بی‌تربیت است یا تقصیر یک عده‌ی قلیل اغتشاش‌گر است یا هم این‌که تقصیر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای پفیوز است.
در ایران مسئولین، ضعف دو شرکت سایپا و ایران‌خودرو هم هیچ ربطی به حضرات مسئولین ندارد. در ایران مسئولین، همه‌ی بدبختی‌ها زیر سر بیگانگان است. در ایران مسئولین، نیم‌قرن هم که از نهضت انقلاب اسلامی گذشته باشد، باز هیچ عیب و علتی متوجه نظام جمهوری اسلامی نیست.

در ایران مسئولین، مردم آزادند که از حکومت انتقاد کنند و البته حکومت هم آزاد است که منتقد را جاسوس بخواند و جلدی روانه‌ی محبس کند. در ایران مسئولین، یارانه‌ی مردم، کم هم که باشد، عوضش خدا بزرگ است. در ایران مسئولین، همه جا تقریباً گل و همه چی تحقیقاً بلبل است. در ایران مسئولین، فقط ساکنین طبقه‌ی هفتم بهشت، یک مقدار وضع به‌تری از مردم ایران دارند.

در ایران مسئولین، اوضاع در داخل آن‌قدر خوب است که ما محقیم جز رجزخوانی برای خارج و تهدید به بستن تنگه‌ی هرمز، هیچ گفتمان دیگری نداشته باشیم. در ایران مسئولین، رشد عجیب و غریب قیمت ماشین، اولاً خیلی هم حالا عجیب و غریب نیست و ثانیاً هیچ ربطی به مدیریت مسئولین ندارد.
در ایران مسئولین، هوا پاک است و حوا برای هابیل، آب‌غوره‌ی بی‌خود می‌گیرد و آدم هم با این‌که مدرک دکتری دارد، تنها از سر دل‌خوشی، شاید هم مخ‌زنی مسافرکشی می‌کند. در ایران مسئولین، همه در پیش‌گاه قانون برابرند و عده‌ای حتی برابرتر هم هستند.
من از ایران مسئولین نوشتم که حال خوبی دارد. حال ایران مردم تعریفی ندارد..