فرمانده نیروی هوافضای سپاه تصریح کرد: قادریم تا ۲ هزار کیلومتر ناوهای امریکایی رو بزنیم که این ۲ هزار کیلومتر هم به احترام اروپایی‌هاست که امیدواریم احترام خود را نگه دارند.
سردار حاجی‌زاده گفت: بعد از فروپاشی شوروی موشکهای اسکاد را برای فروش گذاشته بودند ۱۰ هزار دلار و همه نیروهای مسلح و ستاد کل و شهید مقدم موافق بودیم که بخریم چون قبلا از کره شمالی ۲/۵ میلیون دلار می‌خریدیم اما یک نفر مخالفت کرد و آن حضرت آقا بود، چندین بار هم گردش کار کردیم ولی بازهم مخالفت کردند و آخر گفتند این موضوع را ادامه ندهید و بروید خودتان بسازید و اگر آن روز آقا مخالفت نمی‌کردند صنعت موشکی ما امروز اینقد پیشرفت نکرده بود.
سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در برنامه صف اول اظهار داشت: منافع امریکایی ها در ناامن سازی غرب آسیا و حتی جهان است.
وی افزود: منطقه روی گسل حوادث است و ما اگر قوی و مراقب نباشیم حوادث به ایران کشیده می‌شود.
حاجی زاده ادامه داد: امریکایی‌ها برترسازهایی دارند که یا از بین بردیم یا به آن صدمه زدیم مثل پایگاه‌هایشان که هر زمان اراده کنیم آنها را می‌زنیم.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه تصریح کرد: قادریم تا ۲ هزار کیلومتر ناوهای امریکایی رو بزنیم که این ۲ هزار کیلومتر هم به احترام اروپایی‌هاست که امیدواریم احترام خود را نگه دارند.
وی در ادامه اظهار داشت: با وجود موشک جدید هایپرسونیک ما امریکایی ها دیگر هیچ برترسازی ندارند.
حاجی زاده تاکید کرد: موشک هایپرسونیک ما در خارج از جو قادر به مانور است و تازه در ۳۰۰ کیلومتری هدف روشن می‌شود، بنظر می رسد هیچگاه نتوانند سامانه ضد آن را تولید کنند.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه همچنین گفت: این موشک سرعتی بیش از ۱۲-۱۳ ماخ دارد. وی با بیان اینکه همانطور که مکنزی گفت ایران با پهپادهایش سلطه هوایی ۷۰ ساله امریکا را از بین برده، خاطرنشان کرد: پهپاد پهن پیکر غزه همزمان ۹ بمب با خود حمل می‌کند و مداومت پروازی بالایی دارد و شاید مانند mq۹ امریکایی‌ها باشد.
حاجی زاده در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: موشکهای دور برد ما وزنش یک چهارم شده و کارایی آنها بالا رفته و کارایی سرجنگی‌ها ده برابر شده و زمان آماده سازی یک ششم نسبت به گذشته شده است و قیمت و هزینه آن خیلی پایین آمده است.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه افزود: موشکهای کروز داشتیم و نشان ندادیم و موشک کروز با برد ۱۶۵۰ کیلومتر را عملیاتی کردیم با نام پاوه به یاد شهدای کردستان.
وی با بیان اینکه دیگر هیچ موشک غیر نقطه‌زنی نمی‌سازیم، ادامه داد: الان با کروزها و پهپادها تهدید برای دشمن را ۳۶۰ درجه کردیم و از هر طرفی قابلیت زدن آن را داریم.
حاجی زاده گفت: چند سال پیش برای خرید سامانه‌های پدافندی به روسیه سفر کردم و دیدم دانشمندان آنها همه سالمند هستند در حالیکه دانشمندان موشکی ما همه جوان هستند.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه در ادامه اظهار داشت: در حوزه ماهواره بر به توانمدی جدید دست پیدا کردیم که به وزن و ارتفاع بالا ماهواره بفرستیم. ماهواره بر با سکوهای تاکتیکی داریم.
وی تصریح کرد: ظرف یکی دو سال اینده جهش های بزرگی در حوزه ماهواره‌ و ماهواره‌بر خواهیم داشت و در آینده اخبار خوبی می‌شنوید.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه ادامه داد: در حوزه فضایی ما و وزارت دفاع و سازمان فضایی وزارت ارتباطات دارند کار می‌کنند و در این دولت خوبیش این است که هماهنگیم و موازی کاری نمی‌شود.
حاجی زاده در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: بعد از فروپاشی شوروی موشکهای اسکاد را برای فروش گذاشته بودند ۱۰ هزار دلار و همه نیروهای مسلح و ستاد کل و شهید مقدم موافق بودیم که بخریم چون قبلا از کره شمالی ۲/۵ میلیون دلار می‌خریدیم اما یک نفر مخالفت کرد و آن حضرت آقا بود، چندین بار هم گردش کار کردیم ولی بازهم مخالفت کردند و آخر گفتند این موضوع را ادامه ندهید و بروید خودتان بسازید و اگر آن روز آقا مخالفت نمی‌کردند صنعت موشکی ما امروز اینقد پیشرفت نکرده بود.
وی درخصوص حمله موشکی به پایگاه امریکاییها در عین الاسد گفت: بعد از شهادت سردار سلیمانی خواست مردم درباره انتقام بی تاثیر نبود در این عملیات و این عملیات فقط شلیک چند موشک نبود و از بعد از جنگ جهانی دوم بی سابقه بود و هنوز تاثیراتی دارد.
وی افزود: ما آن شب اگر می‌خواستیم هزار نفر از امریکایی ها را هم بکشیم می‌توانستیم ولی فقط سرباز بودند و اثری نداشت، اما باید ترامپ و پومپئو و مکنزی کشته شوند.
حاجی زاده ادامه داد: ما آماده جواب دادن امریکایی ها بودیم تا در مرحله اول ۴۰۰ موشک به پایگاه هایشان از اردن تا کویت شلیک کنیم.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: فرمانده روسی که به ایران آمده بود و سامانه سوم خرداد رو دید گفت از نمونه روسی بهتر است و توانست گلوبال هاوک رو با یک تیر منهدم کند.