انتشار فیلم دعوای یک زن با یک روحانی در قم به دلیل عکاسی یا فیلم برداری از وی در زمان شیر دادن به فرزندش با واکنش‌های فعالان مجازی روبرو شد.رسانه نزدیک به جریان تندرو مذهبی مدعی شد، مادر قمی، مدیر و کارکنان درمانگاه بازداشت شده اند.

سایت دیده بان ایران نوشت: انتشار فیلم دعوای یک زن با یک روحانی در قم به دلیل عکاسی یا فیلم برداری از وی در زمان شیر دادن به فرزندش با واکنش‌های فعالان مجازی روبرو شد.

کانال الفرقان در ایتا نزدیک به جریان تندرو مذهبی مدعی شد، مادر قمی، مدیر و کارکنان درمانگاه بازداشت شده اند.

کانال الفرقان در ایتا نوشته است: «اخیرا فیلمی از عربدهکشی هنجارشکن گستاخ در درمانگاهی در قم و اهانت به روحانیت و همکاری مسئولان درمانگاه با شبکه معاند مرتبط با سرویس جاسوسی بیگانه و ارسال تصاویر دوربین مداربسته به آن منتشر شده است.

این رسانه مدعی شد: فرد هتاک به همراه مدیر درمانگاه و کارکنان درمانگاه توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت و به دلیل همکاری با رسانه‌های معاند و ارسال فیلم دوربین مدار بسته برای رسانه‌های معاند مجوز درمانگاه باطل و مدیران درمانگاه به دستگاه قضایی معرفی شدند.»

کسی بازداشت نشده

دادستان قم در رابطه با ویدیو منتشر شده در فضای مجازی در مورد بین یک خانم و یک فرد روحانی در یک درمانگاه گفت: در این رابطه دستورات قضایی لازم صادر و پرونده قضایی تشکیل شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن غریب در گفت‌وگویی خبری، به بیان جزییاتی در مورد فیلم پخش شده در فضای مجازی، بین یک خانم و یک فرد روحانی در درمانگاه گفت: در رابطه با این موضوع تاکنون فردی دستگیر نشده است و تحقیقات ادامه دارد. شایعات در مورد پلمب درمانگاه و یا ابطال مجوز آن صحت ندارد و هیچ‌گونه اقدام محدودکننده‌ای انجام نشده است.

گفتنی است که انتشار این ویدئو موجی از واکنش ها را در فضای مجازی در پی داشته است. موافقان و مخالفان در خصوص این ویدئو اظهارنظرهایی تندی داشته اند.

برخی نیز نسبت به ایجاد دوقطبی بر سر حجاب و تکرار حوادثی مثل ناآرامی های بعد از مرگ تلخ مهسا امینی هشدار داده اند.

جنجال فیلمبرداری و درگیری یک روحانی و زن جوان در قم + عکس

جنجال فیلمبرداری و درگیری یک روحانی و زن جوان در قم + عکس

جنجال فیلمبرداری و درگیری یک روحانی و زن جوان در قم