یک نماینده مجلس، از یک راهکار بانکی برای حل مسأله بی حجابی خبر داده است. این آقا که از قضا اسمش هم بانکی پور است گفته است: اگر کسی مرتکب جرم بی حجابی شود، مبلغ ۳ میلون تومان ار حساب بانکی اش کسر می شود. وی این را هم گفته که این لایحه احتمالاً بعد از عید نوروز، اجرایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری مردمی ها،  حالا که بحث دینی و عرفی حجاب، پولی و بانکی شده و نماینده ها درباره حجاب به حدی حساس شده اند می خواهند از هر خانمی که حجابش را رعایت نکرد، ۳ میلیون تومان بگیرند، نظر آنان را به یک حساب و کتاب بانکی دیگر که بد نیست به آن هم به اندازه حجاب توجه داشته باشند، جلب می کنیم.

همین چند ماه پیش بود که بزرگ ترین فساد مالی تاریخ ایران – پرونده چای دبش – کشف شد که رقم آن، حدود ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار بود. اگر این رقم را به قیمت دلار امروز ضرب و بر عدد ۳ میلیون تومان جریمه بی حجابی تقسیم کنیم به عدد ۶۸ میلیون می رسیم. یعنی برای این که عدد فساد چای دبش جبران شود، باید  ۶۸ میلیون باز زنان و دختران ایرانی را جریمه کنند!

حالا نمایندگان محترم بروند دنبال جریمه بی حجابی و نرسیده به فسادهای اصلی، دور بزنند و برگردند به دوباره به سمت زنان و دختران! باز هم هر چه خودشان صلاح می دانند!