نماینده سابق تهران و رییس ستاد روحانیون مسعود پزشکیان گفت: دکتر پزشکیان دارای ویژگی‌هایی است که او را به یک گزینه برجسته و قابل اتکا برای ریاست‌جمهوری تبدیل می‌کند. نخست، سلامت نفس و صداقت او در تمامی مراحل زندگی شخصی و حرفه‌ای‌اش به چشم می‌خورد. تجربه طولانی و متنوع او در حوزه‌های مختلف مدیریتی و اجرایی، نشان از توانمندی و کارآمدی او دارد.

به گزارش پایگاه خبری مردمی ها، این چهره سیاسی اصلاح‌طلب در پاسخ به اینکه چه شانسی را برای موفقیت آقای پزشکیان قائل هست؟ گفت: با توجه به شرایط فعلی و نارضایتی‌های گسترده‌ای که در جامعه وجود دارد، شانس دکتر پزشکیان برای پیروزی در انتخابات بسیار بالا است. در حال حاضر، دکتر پزشکیان با حمایت گسترده‌ای از سوی مردم و نیروهای اصلاح‌طلب روبرو است و من معتقدم که می‌تواند در همان دور اول با حدود ۲۰ میلیون رای به پیروزی برسد.

شیخ در ادامه گفت: مردم از بی‌کفایتی مسئولان خسته شده‌اند و تحت فشارهای سیاسی، اجتماعی و اقتصادی سنگینی قرار دارند. آن‌ها به دنبال یک راه‌حل و امیدی برای نجات هستند و دکتر پزشکیان می‌تواند این امید را به آن‌ها بدهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تجربیات مثبت مردم از راهبردهای اصلاح‌طلبانه در گذشته در موفقیت احتمالی آقای پزشکیان نیز مزید بر علت شده است که باعث می‌شود آن‌ها با شور و اشتیاق به پای صندوق‌های رای بیایند و حماسه‌ای دیگر بیافرینند. همچنین امیدوارم افرادی که بنا به رای دادن ندارند، شرایط حساس کشور را درک کنند و به راحتی از این فرصت به وجود آمده، عبور نکنند، زیرا پیروزی آقای پزشکیان در گرو مشارکت حداکثری است.